Zespół

Łukasz Raczyński

Radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Historycznego Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jego praca magisterska poruszająca zagadnienia procedury karnej oraz kryminalistyki została opublikowana w czasopismach naukowych Problems of Forensic Sciences oraz Problemy Współczesnej Kryminalistyki. Ukończył aplikację radcowską i został wpisany na listę radców prawnych w  Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w poznańskich kancelariach adwokackich i radcowskich oraz w administracji rządowej. W kręgu jego zainteresowań znajdują się zagadnienia dotyczące między innymi kredytów frankowych, prawa karnego gospodarczego, nieruchomości oraz spółek z o.o.

Dariusz Adam Raczyński

Radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył aplikację radcowską w OIRP w Poznaniu i w 1996 r. został wpisany na listę radców prawnych. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe jako radca prawny w administracji rządowej, samorządowej oraz w spółkach prawa handlowego. Jego główne zainteresowania i dotychczasowa praca związane są z prawem cywilnym, administracyjnym, prawem pracy i ubezpieczeń społecznych. Przez ponad 20 lat realizował zadania wojewody w zakresie nadzoru nad gminami, powiatami i samorządem województwa, prowadząc między innymi postępowania przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym. Długoletni pracownik służb zatrudnienia realizujący ich zadania w zakresie postępowań administracyjnych i cywilnych. Specjalista z wieloletnim doświadczeniem procesowym z zakresu szkód medycznych oraz postępowań sądowych dotyczących zakażeń szpitalnych i błędów lekarskich. Wykładowca akademicki.

Kontakt

Kancelaria świadczy usługi na obszarze całej Wielkopolski, w szczególności w miastach: Poznań, Oborniki, Szamotuły, Rogoźno, Wągrowiec a także na obszarze gmin Rokietnica, Suchy Las i Tarnowo Podgórne.

Z uwagi na rozprawy proszę o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny celem umówienia terminu spotkania.